Miarma Czarter Jachtów Artur Michałowski, Magdalena Michałowska

19.11.2019

Jachty i port macierzysty

W naszej ofercie dostępne są w tej chwili cztery jachty:

image6

 

Dwa jachty typu  TES 678 BT

TES 678 BT ze swoją charakterystyczną sylwetką stanowi przykład jachtu, który przy stosunkowo niedużej długości jest niezwykle przestronny i pojemny. Przemyślane wnętrze imponuje swoją ergonomią. Wyposażenie kambuza, przedziału toaletowego i mesy zadowoli nawet najbardziej wybredną załogę. Jest doskonałym jachtem amatorskim. Czytaj więcej »

SASANKA 660 Supernova

SASANKA 660 Supernova to bardzo popularny i funkcjonalny jacht. Nie wymaga dużych umiejętności żeglarskich, łatwy i przyjemny w prowadzeniu. Szybki, prosta jednoosobowa obsługa z kokpitu, łatwe kładzenie masztu…Czytaj więcej »

Antila 22

 zdjecie Rok budowy 2012 Antila 22 jest jachtem o bardzo nowoczesnej linii Wysokość w mesie to 1,78m. Antila 22 to jedyna łódka, która przy długości 22 stopy oferuje pełną wysokość stania. Na zewnątrz zaprojektowano 2 metrowej długości kokpit z odkrytą rufą, w którym wygodnie usiądzie 6-8 osób…Czytaj więcej »

oraz motorówka ( ubezpieczenie OC )

ATOL XVIII Ślizg

motorowka_1 ATOL XVIII Ślizg to mała, lekka i zwrotna kabinowa łódź  motorowa. Z silnikiem o mocy 50 KM osiąga prędkośc 50 – 60 km/h. Łatwo i szybko wchodzi w pełny ślizg. Doskonała do szybkiego przemieszczania się, jak i do spokojnej rekreacji. W kabinie możliwośc noclegu dla dwóch osób…Czytaj więcej »

Portem macierzystym jest Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy Bernardynka nad jeziorem Mikorzyńskim.  Odbiór i zdanie jachtu odbywa się zawsze w w/w miejscu.

Istnieje możliwość odbioru i zdania jachtu w miejscu innym niż port macierzysty w obrębie jezior – Pątnowskiego, Mikorzyńskiego, Ślesińskiego i Gopła,po wcześniejszym uzgodnieniu tego z wynajmującym. Wiąże się to jednak z dodatkową opłatą w zależności od odległości do portu macierzystego.

 

 

 

 

 Google maps

©MIARMA